Sklep internetowy e-pieczatki24.pl, działający pod adresem http://www. www.e-pieczatki24.pl, prowadzony jest przez firmę AMB Grzegorz i Tomasz Ratyńscy Spółka Jawna z siedzibą w Poznaniu, ul. Mołdawska 27, kod pocztowy 61-614, NIP: 9721251955, REGON: 360119127. Niniejszy dokument określa jakie informacje o użytkownikach są gromadzone i przetwarzane przez sklep e-pieczatki24.pl. W celu dokonania zakupu pieczątki (osoba prywatna) w sklepie użytkownik powinien podać następujące dane:
– adres e-mail,
– imię i nazwisko,
– adres (ulica, kod pocztowy, miasto),
– numer telefonu.

Klient dokonując zakupu akceptuje niniejszą politykę prywatności.
W celu dokonania zakupu (firma) w sklepie użytkownik powinien podać następujące dane:
– nazwa firmy,
– NIP firmy,
– adres e-mail,
– imię i nazwisko,
– adres (ulica, kod pocztowy, miasto),
– numer telefonu.

Klient dokonując zakupu akceptuje niniejszą politykę prywatności.
W sytuacji, gdy klient jako formę płatności wybiera payu.pl, po potwierdzeniu danych, użytkownik zostaje przekierowany na stronę payu.pl. Sklep nie przechowuje żadnych danych dotyczących transakcji (w szczególności numerów kart płatniczych, danych logowania do konta bankowego). Po zakończeniu płatności na stronie payu.pl, sklep otrzymuje jedynie potwierdzenie opłacenia zamówienia. Podczas przeglądania oferty sklepu gromadzone są automatycznie następujące informacje:
-adres IP użytkownika,
-typ przeglądarki,
-typ systemu operacyjnego.
Dane uzyskane podczas rejestracji użytkownika wykorzystywane są przez sklep e-pieczatki24.pl w celu realizacji zamówienia. Dane Klientów mogą być przekazane wyłącznie firmom obsługującym transakcje płatnicze.
W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie newsletter-a, dane podane podczas rejestracji lub zapisania do newsletter-a wykorzystywane będą jedynie do informowania o nowościach oraz promocjach w sklepie. W przypadkach określonych w przepisach ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych firma AMB Grzegorz i Tomasz Ratyńscy Spółka Jawna, będąca właścicielem sklepu działającego pod adresem e-pieczatki24.pl może przekazać dane podmiotom legitymującym się uprawnieniem do żądania ich przekazania. W sytuacji dokonania zakupu pieczątek przez Klienta, pracownicy sklepu mogą kontaktować się drogą elektroniczną lub telefoniczną w zakresie związanym z transakcją zakupu. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia w każdym momencie. Sklep internetowy e-pieczatki24.pl wykorzystuje Cookies, służące jedynie identyfikacji przeglądarki, systemu operacyjnego oraz adresu IP Klienta. W przypadku zmiany zapisów niniejszej polityki prywatności, firma AMB Grzegorz i Tomasz Ratyńscy sp. j. poinformuje Klientów o zmianach na niniejszej stronie.